XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.09.2022

Dziś po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych.  Będzie też msza o 16.

O 17 dziś zapraszam członków Rady Parafialnej na spotkanie na plebani.

Bóg zapłać za ofiary  składane na budowę kościoła w Porębie.

W środę zapraszamy  na nowennę do Matki Bożej.  Wcześniej pół godziny adoracja w ciszy.

We czwartek  Uroczystość Narodzenia NMP. W czasie rannej mszy świętej poświęcimy ziarno siewne.

Zwracamy się z prośbą do rodzin : Karolina Lelito; Wojciech Lelito; Radosław Sowa; Mariusz Lipiński o kwiaty do kościoła.

Wczoraj na Hali Łabowskiej była msza święta ku czci żołnierzy wyklętych wśród nich ks. Władysława Gurgacza sprawowana pod przewodnictwem kapelana prezydenta RP Andrzeja Dudy ks. Zbigniewa Krasa. Myślę, że wszyscy, którzy się wybrali  / a rozmawiałem tam z około  20 osobami z naszej parafii będąc często pierwszy raz/ nie żałują tego że tam dotarli.

4  Msze gregoriańskie  za zmarłą Monikę Adamczyk zamówione na pogrzebie zostaną odprawione w Łodzi od : 3.09; 12.09; 3.10;  12.10.

Dziś o 13 pogrzeb śp Antoniego Mikulca z Myślca. Polecajmy Jego osobę Bożemu Miłosierdziu.

OGŁOSZENIA P. Wójta gminy Nawojowa:

We czwartek w SP w Żeleźnikowej Wielkiej o 19 Zebranie Wiejskie między innymi o podziale funduszu sołeckiego.

W przyszłą niedzielę o 14.30 na Ostrej w Bączej Kuninie przy pomniku msza święta za poległych   w obronie Ojczyzny z apelem poległych.

Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę

10:00 Ministranci