XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2023

Cieszymy się obecnością sióstr  ze zgromadzenia Służebniczek Dębickich w naszej świątyni i wspólną modlitwą. Dziękujemy za przybliżenie nam obrazu Waszego zgromadzenia  i założyciela bł. Edmunda Bojanowskiego. Życzymy obfitości łask na realizowanie Waszego powołania. Szczęść Boże!. Strona zgromadzenia

Jutro w liturgii  wspominamy św. Augustyna; we wtorek męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

W środę nowenna do Matki Bożej o 18. Pół godziny wcześniej adoracja w ciszy.

W piątek I miesiąca oddajemy cześć Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty szczególnie dzieci i młodzież przed rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym i katechetycznym. Spowiadamy jak zawsze przed wszystkimi mszami świętymi .

W kaplicy spowiedź o 16.30; potem msza święta.

W tym dniu odwiedzimy wszystkich chorych w parafii po uprzednim ich zgłoszeniu w zakrystii lub       w kancelarii.

W tym dniu wspominamy kolejną rocznicę Wybuchu II wojny światowej.  1 września jak słyszeliśmy przed tygodniem jest też Dniem Modlitw o Ochronę Stworzenia.

W sobotę I miesiąca o 18 różaniec; potem msza święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

W tym tygodniu wracamy do porządku mszy świętych niedzielnych już z mszą o 16. Nie będzie zatem już w sobotę wieczorem  mszy niedzielnej!!!

W kinach jest film pt: „ Ulmowie. Błogosławiona rodzina”. Jeśli będą chętni zorganizujemy wspólne wyjście do kina.

W niedzielę po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Julia Lelito z Kąciny. Polecajmy naszą zmarłą Bożemu Miłosierdziu.