XX Niedziela Zwykła 14.08.2022

Składamy serdeczne życzenia imieninowe ks. Maksymilianowi i dziękujemy za głoszone dziś Słowo Boże.

Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze jak w niedzielę wakacyjną czyli tylko do południa jak i dziś. Na mszy o 9.30 oraz w kaplicy będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

Jutro przypada I rocznica od przeżywanych naszych parafialnych jubileuszy. Także misji świętych. Przypomnę, że we wrześniu przed odpustem ku czci św. Michała Archanioła będzie ich renowacja.

W środę nowenna do Matki Bożej a wcześniej pół godziny adoracja w ciszy.

W piątek o godz. 18 msza święta na naszym cmentarzu za zmarłych wypominanych w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

Bóg zapłać za ofiary  składane przed tygodniem  na budujący się kościół w Porębie w kwocie 5 tys. 343 zł.

Dziś składka  na Uniwersytet św. Jana Pawła II.

We czwartek o godz. 12.30 – 13 15 na naszym  parkingu przy kościele będzie możliwość zrobienia badań pod kątem: osteoporozy kości; wydolności płuc i oskrzeli oraz saturacji krwi. Szczegóły na tablicy w przedsionku oraz można zabrać ulotkę ze stolika przy wyjściu od zakrystii.

ZAPOWIEDZI – drugie

Legutko Dominik zam. Żeleźnikowa Wielka oraz Aleksandra Lorek zam. Kokuszka;

Krzesz Krzysztof zam. Żeleźnikowa Mała oraz Wszołek Patrycja zam. Olszyny;

Skoczeń Marek zam. Żeleźnikowa Wielka oraz Katarzyna Pierzchała zam. Kamionka Wielka;