You are currently viewing XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.11.2022

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.11.2022

Dziś po rannej mszy zmiana tajemnic różańcowych. Jeszcze różaniec o 15.30 z wypominkami, potem msza święta.

Dzisiaj spotkanie Rady Parafialnej o 17. Bóg zapłać za ofiary dziś składane na budujący się kościół  w Porębie.

Również serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Olszowskiej za ofiarowane piękne kwiaty do kościoła.

Jutro i we wtorek różaniec o 16.30  z wypominkami.  Do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny dla zmarłych.

W środę  o 17 różaniec z nowenną do Matki Bożej a wcześniej pół godziny adoracja w ciszy.

W piątek wspominamy w liturgii św. Marcina. W tym dniu przypada 104 rocznica Odzyskania Niepodległości. W naszym kościele Uroczysta msza święta o 10 w intencji Ojczyzny o zachowanie od wojny i za tych, którzy zginęli w Jej obronie. Serdecznie zapraszamy do udziału. Także na stadionie w Nawojowej o godz. 12 będą uroczystości zaczynając hymnem Polski z pieśniami patriotycznymi.

W piątek nie obowiązuje post. Jest dyspensa dla naszej Tarnowskiej Diecezji.

W sobotę zbiórki ministrantów o 10; potem 10.30 lektorzy i o 11 aspiranci.