You are currently viewing XVII Niedziela zwykła – 24 lipca 2022 r.

XVII Niedziela zwykła – 24 lipca 2022 r.

Witamy wszystkich wypoczywających w naszej parafii i życzymy udanego urlopu.

Msze święte w niedzielę o godzinie: 7:00, 8:15 w kaplicy, 9:30 i 11:00. Nie ma Mszy popołudniowej.

W tym tygodniu:

• w poniedziałek św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa – patrona kierowców. Z tej racji dzisiaj po każdej Mszy poświęcenie samochodów;
  • we wtorek świętych Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny – ogólnoświatowy Dzień Dziadków ustanowiony przez papieża Franciszka. Wszystkim Seniorom składamy serdeczne życzenia.
  • w środę o 18:00 Nowenna do MBNP, pół godziny wcześniej adoracja w ciszy.
  • w piątek świętych Marty, Marii i Łazarza.

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 11:00 będziemy obchodzić Jubileusze naszego ks. Proboszcza Wiesława: 60 lat życia i 35 lat kapłaństwa. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na wspólną modlitwę i dziękczynienie.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Józef Buczek – pogrzeb w poniedziałek o godzinie 14:00. Polećmy Jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu.

Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę w zakrystii. Więcej informacji na stronie internetowej pielgrzymkatarnowska.pl

Do nabycia prasa katolicka.