You are currently viewing V Niedziela Wielkanocna

V Niedziela Wielkanocna

  • Post category:Ogłoszenia

Dziś 16 nabożeństwo majowe. Zapraszamy przez cały miesiąc maj w kościele na 18 zaś w kaplicy na 16. W poniedziałek liturgiczne wspomnienie św. Andrzeja Boboli i męczennika patrona Polski. Bóg zapłać rodzicom młodzieży, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania za dar ofiarny na figurę św. Michała Archanioła z Gargano. Mieszkańcom Małej Żeleźnikowej za ofiary z racji modlitw o urodzaje.
Te ofiary przeznaczone zostały na organizacje prymicji diakona Jarosława Sroki. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny wcześniej adoracja w ciszy. W środę też wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego z Podegrodzia rodem. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w środę o 16.30 na plebani. Od piątku odpust św. Rity w Nowym Sączu. Na tablicy ogłoszeń szczegółowy program. Odpust św. Rity Jest prasa katolicka.