You are currently viewing NIEDZIELA  ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO   28.05.2023

NIEDZIELA  ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO  28.05.2023

Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na mszy o 11 uroczysty chrzest dzieci.

Zapraszamy w tygodniu na nabożeństwa majowe w kościele o 18 i w kaplicy o 17; dziś o 16.

Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze święte do południa o 7; 9.30 oraz po południu o 17 w kaplicy i o 18 w kościele.

W środę Nawiedzenie NMP i zakończenie nabożeństw majowych.

We czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze rano o 7 i po południu o 18. W Tuchowie spotkanie wszystkich księży Diecezji Tarnowskiej.

W piątek I miesiąca oddajemy cześć NSPJ. W kaplicy spowiedź od 16.30 potem o 17 msza święta.

W kościele możliwość spowiedzi przez cały tydzień przed wszystkimi mszami świętymi.

Odwiedzimy w tym dniu chorych po uprzednim ich zgłoszeniu w zakrystii lub w kancelarii. Ksiądz Piotr swój rejon pójdzie w sobotę od rana.

W sobotę I miesiąca modlimy się ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Rozpoczniemy o 18 różańcem; potem msza święta.

W przyszłą niedzielę I miesiąca po rannej mszy zmiana tajemnic różańcowych. Na mszy o 9.30 przyjęcie nowych ministrantów i lektorów.

Jest prasa katolicka.  Dziś po mszach świętych będzie możliwość włączyć się w pomoc składając do puszek ofiarę na chorą na SMA Wiktorię ze Starego Sącza.

Przypominamy o festynie dziś w Nawojowej na stadionie gdzie możliwość wzięcia udziału w konkursie pieśni maryjnej.

Wójt Gminy Nawojowa i Gminny Ośrodek Kultury w Nawojowej zapraszają najmłodszych mieszkańców Gminy w najbliższy czwartek 01 czerwca br. w godzinach od 11:00 do 14:00 na GMINNY DZIEŃ DZIECKA, który odbędzie się na stadionie sportowym ul. Lipowa 3, w programie m.in. gry i zabawy ruchowe, konkurencje sportowe z nagrodami, konkurs talentów z nagrodami, i wiele innych atrakcji.