III Niedziela Wielkiego Postu 03.03.2024

  • Post category:Ogłoszenia

Dziś na mszy o 9.30 poświęcenie tablicy upamiętniającej „ Żołnierzy Niezłomnych”. Nie ma mszy o 11. Gorzkie Żale w kaplicy o 14 zaś w kościele o 16 / potem msza święta /.

W środę Nowenna do Matki Bożej ; wcześniej adoracja pół godziny w ciszy. Na te nowennę zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się do I komunii święte i ich rodziców . Tak będzie przez te 9 tygodni nowenny środowych, bo tyle zostało do tej uroczystości. Prośba do rodziców i dzieci z Wielkiej aby pozostali na katechezie w domu parafialnym. I tu uwaga dla wszystkich rodziców z parafii ! W sobotę o godz.  13 w domu parafialnym będzie można nabyć stroje I komunijne oraz potrzebne na tą uroczystość inne dewocjonalia.

We czwartek I miesiąca modlimy się o dobre i liczne powołania do służby bożej o 17.

W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o 16 w kaplicy; o 17 w kościele.

Ks. Łukasz z parafii św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu – Porębie Małej zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Włoch w terminie 31 maja – 9. Czerwca. W programie: Asyż (św. Franciszek, bł. Carlo Acutis) Padwa, Ravenna, Loreto, San Giovani Rotondo, Monte San Angelo, Manopello i oczywiście Rzym oraz Watykan. Więcej szczegółów na stronie internetowej parafii www.porebamala.pl. Zapisy do 15 marca. Koszt 1200 zł i 600 euro.

Urząd Gminy Nawojowa przy współpracy z firmą STARGEL i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Nawojowej, serdecznie zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie w dniu 6 marca br. , dotyczące Operatorów w programie „Czyste Powietrze” (dofinansowanie do modernizacji źródeł ciepła i termomodernizacji budynków). Spotkanie otwarte w godzinach od 16:00 do 19:00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Nawojowej przy ul. Parkowej 6.