You are currently viewing I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.02.2023

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.02.2023

Dziś po rannej mszy Droga Krzyżowa. Po południu Gorzkie Żale o 14 w kaplicy potem msza święta ; w kościele o 16  i potem msza święta.

Dzisiaj po mszach świętych darem do puszek wspieramy cierpiących na Ukrainie.

W środę nowenna do Matki Boże o 17. Pół godziny wcześniej adoracja w ciszy.

We czwartek I miesiąca modlimy się  o powołania do służby Bożej na mszy o 17.

W piątek Droga Krzyżowa w kaplicy po mszy o 16; zaś w kościele o 17.

Spowiadać będziemy codziennie przed rannymi i wieczornymi mszami. W piątek spowiedź w kaplicy od 15.15.

W piątek odwiedziny chorych; ksiądz katecheta pójdzie na swój rejon  w sobotę przed południem. Prośba jak dotąd o każdorazowe ich zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii.

W sobotę I miesiąca oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi.  W  kościele będą msze święte rano o 7 i po południu o 17. Wieczorem rozpoczniemy modlitwą różańcową.

W przyszłą niedzielę po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych.

W sobotę o 18 rozpocznie się kurs przedmałżeński w Starym Sączu przy parafii św. Elżbiety i zakończy się w niedzielę 19. 03 . / spotkania w soboty i niedziele /.

Tradycyjnie w Wielkim Poście są do nabycia paschaliki oraz baranki wielkanocne w cenie 10 zł.

Msze święte Gregoriańskie z intencji pogrzebowych odprawi o. Stanisław Lelito i współbracia na Białorusi:

Śp. Maria Majca -marzec,

Śp. Weronika Gawlak-marzec,

Śp. Mieczysław Lelito -kwiecień (I),

Śp. Mieczysław Lelito – od rodziców(czerwiec (II),

Śp. Piotr Marczyk-maj,

Śp. Zdzisław Dulak-maj (I)

Śp. Zdzisław Dulak-czerwiec(II),

Śp. Zdzisław Dulak -wrzesień (III),

Śp. Zdzisław Dulak -październik ( IV).