You are currently viewing II Niedziela Wielkiego Postu 05.03.2013

II Niedziela Wielkiego Postu 05.03.2013

Dziś po rannej mszy Droga Krzyżowa. Po południu Gorzkie Żale o 14 w kaplicy potem msza święta ; w kościele o 16  i potem msza święta.

W środę nowenna do Matki Boże o 17. Pół godziny wcześniej adoracja w ciszy . Szczególnie zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I spowiedzi i komunii świętej w ramach 9 nowenn przed ich ważnymi wydarzeniami. Po nowennie katecheza z rodzicami w domu parafialnym.

Trwa od wczoraj kurs przedmałżeński w Starym Sączu przy parafii św. Elżbiety i zakończy się w sobotę 18. 03 . / spotkania w soboty i niedziele /.

Tradycyjnie w Wielkim Poście są do nabycia paschaliki oraz baranki wielkanocne w cenie 10 zł.

W Nowym Sączu w budynku muzeum przy Bazylice Przemienienia Pańskiego jest wystawa IPN – u z ciekawymi materiałami o ks. Władysławie Gurgaczu.