4 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2024

Dzisiaj o godzinie 15:00 rozpoczynamy „40-sto godzinne nabożeństwo” przygotowujące nas do Wielkiego Postu. Poprowadzą je kandydaci do bierzmowania z klasy 7 i 8. Zapraszamy młodzież z całej parafii. Za tydzień nabożeństwo poprowadzą dzieci a za dwa dorośli.

W środę nowenna do MBNP o godz. 17:00. Pół godziny wcześniej cicha adoracja. Na nowennę zapraszamy wnuków aby modlili się za swoich dziadków i babcie. Przed nowenną okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem miesiąca, bo nie będzie możliwości spowiedzi w piątek w święto.

W środę po Mszy świętej, w szkole podstawowej w Żeleźnikowej Wielkiej, spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. W Żeleźnikowej Małej w sobotę w Kaplicy o godzinie 14:00 występ dzieci i Msza w intencji Seniorów. Potem poczęstunek w budynku szkoły. Serdecznie zapraszamy.

W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania i za powołanych. Msze o 7:00 i 17:00.

W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze o godzinie 7:00, 9:30 i 17:00, w kaplicy o 16:00. Nie będzie Mszy o 11:00. Na każdej Mszy poświęcenie gromnic. Jest to światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z tego dnia tradycyjnie na zakony klauzurowe w diecezji. Z racji święta nie będzie odwiedzin chorych.

W sobotę, pierwszą miesiąca, o 17:00 różaniec, potem Msza święta.

W niedzielę, pierwszą miesiąca, po rannej Mszy zmiana tajemnic różańcowych.

W sobotę zmarł śp. Franciszek Kowalik z Myślca. Pogrzeb w poniedziałek o 15:00. Polećmy go Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu a na Panie…