Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Z tej racji młodzież z naszej parafii przygotowała fragmenty Pisma Świętego wraz ze słodkim upominkiem, które możemy zabrać wychodząc z kościoła. Spróbujmy na chwilę zatrzymać się nad Słowem, które Bóg dzisiaj kieruje do nas.

Składamy serdeczne gratulacje ks. dr. Maksymilianowi, który w ubiegły wtorek obronił pracę doktorską na uniwersytecie Urbanianum w Rzymie. Jesteśmy bardzo dumni z naszego rodaka. Życzymy obfitości Bożych darów, które potrzebne są w posłudze na rzecz Kościoła powszechnego.

Bóg zapłać wszystkim, którzy z myślą o nas kapłanach, dzielą się z nami swoimi dobrodziejstwami.

W środę nowenna do MBNP. Pół godziny wcześniej cicha adoracja.

W czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

W piątek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w Żeleźnikowej Wielkiej o 17:30 a w Żeleźnikowej Małej po Mszy świętej (około 16:30).

W sobotę zbiórka lektorów i ministrantów o godzinie 10 w Domu Parafialnym, później gra na hali.

Za tydzień o godzinie 15:00 rozpoczniemy „40-sto godzinne nabożeństwo” przygotowujące nas do Wielkiego Postu. Na najbliższą niedzielę prosimy kandydatów do bierzmowania z klasy 7 i 8 oraz młodzież z całej parafii; za dwa tygodnie dzieci a w kolejną niedziele dorosłych.