You are currently viewing XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA   20.11.2022

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA   20.11.2022

Dziś Uroczystość Chrystusa Króla. Na mszy o 9.30 chłopcy zostaną przyjęci do grona aspirantów. Różaniec o 15.30 z wypominkami; potem msza święta.

Jutro Ofiarowanie NMP; we wtorek św. Cecylii patronki śpiewu kościelnego.

W środę o 17 nowenna do Matki Bożej a wcześniej pół godziny adoracja w ciszy.

W piątek o 19,30 w kościele w Biegonicach dekanalne spotkanie młodzieży. Będą to „ Wypominki Narodowe”. Chętną na wyjazd młodzież proszę o kontakt z ks. Piotrem do środy.

Przy okazji dodam, że na naszej stronie parafii piękna relacja z naszych  Uroczystości  Odzyskania Niepodległości. Dziękuję serdecznie rodzinie pp. Mierzwa za ten materiał oraz całoroczną pracę nad stroną parafii.

Przyszła niedziela jest już I niedzielą Adwentu. Na mszy o 11 uroczysty chrzest dzieci z mszą świętą w ich intencji i ich rodzin.

Od przyszłej niedzieli będziemy rozprowadzać jak co roku świece wigilijne w cenie 8 zł.