XII Niedziela zwykła – 25 czerwca 2023

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Witamy wszystkich gości i życzymy dobrego wypoczynku. Przy tej okazji przypominamy, że nasz strój w kościele, nawet w bardzo upalne dni, powinien być godny, podkreślający szacunek dla świętego miejsca.

Msze święte w niedzielę o godzinie: 7:00, 8:15 w kaplicy, 9:30 i 11:00. Nie ma Mszy popołudniowej.

W tym tygodniu:

• w środę o 18:00 Nowenna do BMNP, pół godziny wcześniej adoracja w ciszy
  • w czwartek Uroczystość św.św. Piotra i Pawła. Składka w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Ojca świętego.
  • w pierwszą sobotę miesiąca o 18:00 różaniec i Msza święta niedzielna
  • w pierwszą niedziel miesiąca zmiana tajemnic różańcowych, składka przeznaczona na budujący się kościół w Porębie Małej

Prosimy o kwiaty do kościoła na przyszłą niedzielę rodziny: Pierzchała i Pancerz z Żeleźnikowej Wielkiej.

Na konto parafialne w ostatnich dniach wpłynęła kwota 1.000zł na budowę kaplicy od Pana Wojciecha Lelito z ul. Jodłowej 72.

Zostały przekazanie intencje pogrzebowe:

• księdzu Maksymilianowi Lelito- 70 za zmarłego księdza Michała Drożdża i 35 za zmarłą Józefę Szarowską
  • księdzu Grzegorzowi Legutko – 60 za zmarłą Marię Węgrzyn
  • księdzu Robertowi Biel – 20 za zmarłą Marię Węgrzyn

Do nabycia prasa katolicka.

ZAPOWIEDZI – drugie
Marszałek Mateusz zam. Nowy Sącz oraz Katarzyna Legutko zam. Żeleźnikowa Wielka;
Łukasz Obrzut zam. Nowy Sącz oraz Teresa Błaszczyk zam. Żeleźnikowa Wielka;
Dominik Maśko zam. Myślec oraz Justyna Mól zam. Stary Sącz;