NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 07.01.24

  • Post category:Ogłoszenia

Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego. Po rannej Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca Msze św. kończymy wspólną Adoracją Najświętszego Sakramentu . Kończy się okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpocznie się w liturgii czas zwykły w ciągu roku. Jednak kolędy zgodnie z tradycją będziemy śpiewać aż do święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.

W środę o 17:00 Nowenna do MBNP, pół godziny wcześniej adoracja w ciszy.

Św. Mikołaj zaprasza w sobotę 13 stycznia br. na wyjazd do Nowego Sącza na Laser Shot Liturgiczną Służbę Ołtarza. Wyjazd o 7:20 z parkingu w Żeleźnikowej Małej a o 7:30 w Żeleźnikowej Wielkiej. Powrót około 12:00.

Do nabycia prasa katolicka w nowej cenie: Promyczek Dobra i Gość Niedzielny 10 zł. W Gościu Niedzielnym ciekawe wspomnienia kardynała Krajewskiego ze świąt Bożego Narodzenia spędzonych w nękanej wojną Ziemi Świętej.

Zakończyliśmy wczoraj wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za wspólną rodzinną modlitwę w Waszych domach. Cenimy sobie pełne trosk uwagi co do funkcjonowania parafii. Bóg zapłać za ofiary wtedy składane. Naszą modlitwą ogarniamy radości i problemy a szczególnie chorych w Waszych domach.