Niedziela Biblijna 14.04.2024

  • Post category:Ogłoszenia

Dzisiaj Niedziela Biblijna.

We wtorek i w środę w kościele Przemienienia Pańskiego w Nowym Sączu  będzie możliwość modlitwy przy relikwiach błogosławionej rodziny Ulmów. W pamięci mamy wystawę , która towarzyszyła nam o rodzinie Ulmów w naszej parafialnej świątyni.  

W środę  o 18 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny wcześniej adoracja w ciszy. Zapraszamy dzieci I komunijne z rodzicami. Po nowennie w sali domu parafialnego spotkanie rodziców dzieci kl II z całej parafii celem przygotowania I komunii na ten rok. Także na nowennie swoje przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania rozpocznie  młodzież z całej naszej parafii i w kolejne dni./czwartek, piątek /

W piątek możliwość spowiedzi o 17.30 dla kandydatów; świadków i rodziców młodzieży do bierzmowania oraz chętnych w związku z naszą wizytacją.

W sobotę ten sakrament przyjmie 25 osób. W sobotę o godz. 18 zapraszamy wszystkich parafian na mszę świętą rozpoczynającą wizytację naszej parafii przez ks. bp Stanisława Salaterskiego. Wcześniej ks. Bp nawiedzi nasz cmentarz. Odwiedzi jedną z rodzin.

O godz. 17 w sobotę zapraszam do sali domu parafialnego Radę Parafialną, Radę Gospodarczą, Radę Cmentarną oraz wszystkich pracowników kościelnych.  Proszę o obecność wszystkich!

Po mszy świętej w sobotę na plebani będzie spotkanie z ks. Biskupem wszystkich księży naszego dekanatu. Drugi dzień wizytacji o czym będziemy informować będzie 12 maja.

Wczoraj gościliśmy wizytatora od spraw gospodarczych, który sprawdzał parafię : kościół, kaplice , dom parafialny, cmentarz. Myślę , że bardzo pozytywna ocena.

W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.