Koncert 17.12.2023 Żeleźnikowa Mała

  • Post category:Inne

W niedzielę 17 grudnia w Kaplicy w Żeleźnikowej Małej, po raz kolejny odbył się bożonarodzeniowy koncert – ❤️„BÓG SIĘ RODZI W NASZYCH SERCACH”❤️. Zaproszone zespoły wprowadziły publiczność w ciepły, świąteczny nastrój.

Z ogromną przyjemnością mogliśmy wysłuchać i obejrzeć:

❤️DZIECIĘCO – MŁODZIEŻOWĄ GRUPĘ WOKALNĄ „SKIERKI” z Żeleźnikowej Małej,

❤️GRUPĘ WOKALNĄ ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA z Parafii Żeleźnikowa,

❤️DZIECIĘCO – MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY „PIECUCHY” Z Nawojowej,

❤️CHÓR CANATATE DOMINO Z Olszanki,

❤️ ZESPÓŁ REGIONALNY „SIENNIOKI”z Siennej.

Na zakończenie Wójt Gminy Nawojowa – Pan Stanisław Kiełbasa złożył wszystkim życzenia świąteczno – noworoczne, rozdano upominki dla zespołów, po czym zabrzmiała kolęda „Bog się rodzi” wykonaniu wszystkich uczestników koncertu – Było niezwykle nastrojowo, radośnie i śpiewająco.. Była moc 💪😍

Wszystkim uczestnikom koncertu – zespołom, publiczności, zaproszonym gościom – z całego s❤️rca dziękujemy za bardzo miłą i niepowtarzalną atmosferę wspólnego kolędowania.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, miłego i rodzinnego spędzenia świąt oraz radosnego przeżywania narodzin Jezusa.

Więcej na Facebook link