You are currently viewing III NIEDZIELA  ZWYKŁA 22.01.2023

III NIEDZIELA  ZWYKŁA 22.01.2023

  • Post category:Ogłoszenia

Dzisiaj Dzień Dziadka; wczoraj był Dzień Babci. To zawsze budzi w naszych sercach wiele pozytywnych wspomnień. Chcemy z tej racji ogarniać naszymi modlitwami te bliskie osoby prosząc o zdrowie i potrzebne dla nich łaski ; zaś o zbawienie wieczne dla zmarłych.   W przyszłą niedziele w kaplicy o godz. 14 będzie msza święta w ich intencji a Społeczność SP w Żeleźnikowej Małej chce wyrazić też przez swój występ  i poczęstunek swoją pamięć.

W przyszłą niedzielę o 11 uroczysty  chrzest dzieci.

W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Pół godziny wcześniej adoracja w ciszy.

W sobotę o 17 w naszym kościele koncert  kolęd.  Wystąpią zaproszone zespoły muzyczne a także nasze „ Skierki” oraz „Aniołki św. Michała Archanioła”. Serdecznie zapraszamy.

Także w sobotę zaczynając ferie zimowe chcemy zaproponować chętnym wyjście zimowe na Przechybę. Zbiórka chętnych pod plebanią o 8 z własnym prowiantem. Jak to mamy w zwyczaju liczymy na rodzinne wyjazdy własnym samochodem ale też jest kilka wolnych miejsc i proszę o szybki kontakt    z ks. Proboszczem. Tu nie ma ograniczenia wiekowego.

W sobotę  są zbiórki Liturgicznej Służby Ołtarza zaś młodzież w ramach swojego spotkania zapraszamy na koncert do kościoła.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Anna Piętka z Wielkiej Żeleźnikowej. Już od dziś 4 msze święte gregoriańskie z zamówionych na pogrzebie odprawia w Argentynie o. Maciej Słaby. Polecajmy naszą zmarłą Bożemu Miłosierdziu.