I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.02.2024

Dziś po rannej mszy Droga Krzyżowa. Modlimy się o trzeźwość w naszej Ojczyźnie.

Gorzkie Żale w kaplicy dziś o 14 zaś w kościele o 16. / potem msza św. /

Bóg zapłać za ofiary dziś składane na nasze Seminarium Duchowne w Tarnowie.

W środę nowenna do Matki Bożej. Pół godziny wcześniej adoracja w ciszy.

W piątek Droga Krzyżowa o 17 zaś w kaplicy o 16 / Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wielkopostnych nabożeństwach.

W przyszłą niedzielę dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na ogólnopolski Fundusz Misyjny „ Ad Gentes”.

W niedzielę za dwa tygodnie, 3 marca, o 9.30 będzie poświecenie tablicy upamiętniającej „ Żołnierzy Niezłomnych” na naszym pomniku. W tym dniu nie będzie mszy o 11!!! Serdecznie dziękuję za prace przy pomniku w tym tygodniu panom Władysławowi Szmidt oraz Robertowi Nakielskiemu z Dawidem i Hubertem. Zainstalowane zostało oświetlenie, które daje w porze wieczornej duży efekt.

W przyszłą sobotę w parafii św. Elżbiety w Starym Sączu o godz. 18 rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Spotkania w soboty i niedziele. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

We wtorek odbieramy pozwolenie konserwatorskie na odnowę naszych witraży, które przekażemy do gminy celem realizowania dalszych formalności związanych z ich odnową.