XVI Niedziela zwykła – 21 lipca 2024 r.

Msze święte w niedzielę o godzinie: 7:00, 8:15 w kaplicy, 9:30 i 11:00. Nie ma Mszy popołudniowej.

W tym tygodniu:
– w poniedziałek święto św. Marii Magdaleny;
– we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy;
– w środę  św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji; Nowenna do MBNP o 18, pół godz. wcześniej adoracja w ciszy;
– w czwartek święto św. Jakuba Apostoła;
– w piątek św. Joachima i Anny rodziców NMP. Jest to światowy dzień Babci i Dziadka.
Wszystkim solenizantom i solenizantkom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do wspólnej modlitwy przez przyczynę świętych patronów.

W czwartek przypada również wspomnienie św. Krzysztofa, który jest patronem motocyklistów, kierowców i podróżnych. Z tej racji w najbliższą niedzielę po Mszach św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.

Zachęcamy do zapisywania się na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską.

Gminny Ośrodek Kultury w Nawojowej zaprasza na dwutygodniowe wakacyjne warsztaty artystyczne dla dzieci od 5 roku życia w terminie 29 lipca br.. – do 09 sierpnia 2024r. Szczegółowe informacje pod numerem tel. : 18 445 70 94 lub w budynku Gminnego Ośrodka Kultury, ul. Parkowa 6.

Do nabycia prasa katolicka.

ZAPOWIEDZI:

Kamil Marek Poręba zam. Żeleźnikowa Mała i Katarzyna Maria Szmyd zam. Kamionka Mała