XIX Niedziela zwykła 11.08.2024

W środę  wspomnienie w liturgii św. Maksymiliana. Składamy serdeczne życzenia naszemu ks. Doktorowi życzą obfitości Bożej łaski i zdrowia zapewniając o modlitwie. O 18 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny wcześniej adoracja w ciszy.

We czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte jak w niedzielę .

W środę wieczorem już msza z Uroczystości Wniebowzięcia. Na mszy o 9.30 oraz w kaplicy poświęcimy zioła i kwiaty.

Bóg zapłać za ofiary dziś  składane na Uniwersytet Jana Pawła II.

Można zapisywać się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. W sierpień miesiącu trzeźwości  zachęcamy do abstynencji alkoholowej.

W środę o 11 na naszym parkingu w ambulansie diagnostycznym będą badania pod kątem: osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz zakwaszania organizmu. Szczegóły na plakatach oraz ulotkach przy wyjściu z kościoła.

Za zmarłą Barbarę Sekuła z mszy pogrzebowych od jutra msze gregoriańskie rozpocznie ks. Grzegorz Legutko; w październiku i listopadzie o. Maciej w Argentynie.