Odpust parafialny
28 września 2008

Główna uroczystość odpustowa miała miejsce na mszy o 11 z jubileuszem 25 - lecia kapłaństwa ks. Prof. Hab. Michała Drożdża.
Uczestniczyli w niej księża rodacy oraz księża sąsiedzi naszej parafii a także licznie obecni byli księża z naszego dekanatu na czele z ks. Dziekanem Alfredem Kurkiem oraz mnóstwo miłych gości i parafian. Św. Michał "zadbał o pogodę" a my włączyliśmy się w przeżycie tej pięknej parafialnej uroczystości. W procesji uczestniczyły dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia; dzieci, które w ubiegłym roku przyjły komunił w swoich pięknych strojach. Osoby odpowiedzialne za feretrony i sztandary ustroiły je , strażacy niesli baldachim a policja utrzymywała porządek na parkingach przykościelnych.