NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 2011

Ks. Proboszcz powiedział:
" W wigilię Bożego Miłosierdzia w przeddzień beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II gromadzimy się na mszy świętej odpustowej. Przed 6 laty odszedł do Domu Ojca właśnie w wigilię tego święta po długim cierpieniu nasz Umiłowany Ojciec Święty. Dziękuję księdzu dr Leszkowi Leszkiewiczowi prefektowi naszego Seminarium Duchownego za przewodniczenie w modlitwie naszemu zgromadzeniu i za wygłoszone Słowo Boże. Dziękuję księżom koncelebransom, księżom gościom, naszemu diakonowi Maksymilianowi za wspólnotę modlitwy. Dziękuję Służbie Ołtarza na ręce ks. Katechety; zespołowi muzycznemu, panu organiście, panu kościelnemu. Dziękuję za porządkowanie i dekorację kaplicy przed odpustem. Wszystkim uczestnikom życzę aby Boże Miłosierdzie, które jest nieskończone w swej mocy ogarnęło każdego z nas."

z 2

Odpust w niedzielę Miłosierdzia Bożego